Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

 

 

 

Marek Wyrwa

 

 

 

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1996, ukończył szkołę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Po szkole zawodowej ukończył Technikum Samochodowe dla Dorosłych. Obecnie właściciel firmy działającej w branży remontowo – budowlanej. Od wielu lat działacz społeczny. Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Chudobie.

 

 

 

 

Zdobyłem zawód mechanika samochodowego, ale życie różne pisze scenariusze i przebranżowiłem się. Dziś jestem mistrzem w technologii robót wykończeniowych i sam mam swoich uczniów, których uczę praktycznej nauki zawodu.

 

Naukę w ZSZ w Oleśnie wspominam bardzo ciepło. Nasza wychowawczyni Pani Anna Wolnicka traktowała naszą męską klasę jak własnych synów. Każdą lekcję rozpoczynała od sekwencji: „PANOWIE CZY JEST COŚ O CZYM POWINNAM WIEDZIEĆ?”. Z wieloma kolegami z klasy często się widzę. Niektórzy się bardzo zmienili – inni zaś są tacy, jak wtedy kiedy kończyliśmy szkołę. Bardzo miło wspominam międzyszkolne imprezy integracyjne między „Ogólniakiem”, „Ekonomikiem” i „Zawodówką”. Słynne były: ŻAKINADY, WYBORY MISS SZKÓŁ ŚREDNICH, DNI SPORTU NA  STADIONIE.

 

Obserwuję na bieżąco poczynania NASZEJ SZKOŁY na Facebooku. Bardzo dużo się teraz dzieje w ZSZ. Częste olimpiady, konkursy, wyjazdy, projekty, wyróżnienia… Te wszystkie przedsięwzięcia bardzo się chwali.  Dobrze, że szkoła cały czas się rozwija. To przyciąga młodzież. Dobre jest też to, że przez portale społecznościowe można ekspresowo rozpowszechniać wiadomości o działalności szkoły.

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.