Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

 

Jarosław Sułkowski

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1998/1999 w zawodzie technik elektronik o specjalizacji elektronika ogólna. Obecnie główny informatyk Inspektor ds. oświaty w Urzędzie Gminy Lasowice Wielkie.

 

 

Wspominam swoją szkołę z dobrego przygotowania uczniów do studiowania na uczelniach, praktyk zawodowych, życzliwych ludzi, nauczycieli, którzy nawiązywali bardzo dobre znajomości z uczniami nawet po zakończeniu szkoły. Możliwości rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.