Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

 

Robert Pawlik

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1995/1996 w zawodzie malarz tapeciarz. Obecnie prowadzi firmę „Pawlik Art Studio” Aerografia Artystyczna oraz studiuje w Instytucie Artystycznym IBKK w Bochum (Niemcy).

 

 

 

 

Wspomina swoją szkołę: „ ZSZ w Oleśnie wspominam bardzo dobrze. Czas szkoły średniej – etap w którym człowiek wkracza w dorosłe życie. Często w gronie znajomych bardzo miło wspominamy naszą wychowawczynię p. Szczęśniak, nasze osiągnięcia na lekcjach w-f. Jako młodzi wysportowani było nam prościej się przed nią wykazać niż przed nauczycielami przedmiotów ścisłych. Wspominam także szkolne radio, bardzo ciekawa i kreatywna jednostka, która wypełniała informację i muzyką szkolne przerwy, radio wspólnie prowadziłem z tragicznie zmarłym Arturem Paliwodą. Można by tak wspominać. Chciałbym też wspomnieć mojego majstra Zdzisława Kukułę, nieraz zachodziło Mu się za skórę. Jestem jednak bardzo wdzięczny w jaki sposób przekazał mi fach i rzemiosło malarskie. Szczerze mogę polecić ZSZ w Oleśnie. Uważam, że warto wspomnieniami wracać do tego czasu, ponieważ szlachetne zalety szkoły docenia się po czasie. Nie ma przyszłości bez przeszłości. Moje marzenia o wielkim ”Malarzu” rozpoczęły się właśnie w ZSZ w Oleśnie.”

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.