Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

                   

 

                   Beata Jeziorowska

 

Ukończyła szkołę w roku szkolnym 1990/1991 w zawodzie szwacz. Obecnie od 3.11.2010r. pełni obowiązki przewodniczącej działającego przy ZSZ Olesno Komitetu Rodzicielskiego.

 

 

 

Wspomina swoją szkołę: "W roku 1988 rozpoczęłam naukę w zawodzie krawiec, niestety w styczniu 1990r. musiałam zmienić kierunek na bardzo podobny – szwacz dzianin. Lata w szkole ZSZ wspominam bardzo miło – chociaż był rygor. Również miło i ciepło wspominam wszystkich nauczycieli tamtego okresu przede wszystkim, pierwszego wychowawcę p. Bensz oraz drugiego wychowawcę p. Ledwoń.

 

Cieszę się że od roku 2010 mogłam być Przewodniczącą Komitetu Rodzicielskiego był to okres w jaki mój syn uczęszczał do technikum w tej właśnie szkole. Dzięki temu miałam okazję często przebywać w szkole, brać udział w różnych okolicznościach, poznać obecnych nauczycieli. Był to kolejny piękny okres w tej szkole.

 

Całość ujmując – szkoła godna polecenia."

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.