Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

   

Franciszek Szklorz

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1981/1982.  w zawodzie stolarz. Obecnie prowadzi własny zakład stolarski – usługi stolarskie w Oleśnie.

 

 

 

Wspomina swoją szkołę: „ Swoją szkołę wspominam bardzo dobrze. Moim wychowawcą była pani Róża Ledwoń – ogólnie wymagająca. Moja klasa to była typowa klasa stolarska, w tej klasie były również 4 dziewczyny. W tamtych czasach zajęcia w szkole to były 3 dni i 3 dni na praktyce. Zajęcia praktyczne odbywałem u pana Świtały na ul. Dobrodzieńskiej w Oleśnie. Przez dwa lata przedmioty zawodowe prowadził z nami pan Stanisław Dedyk, a w klasie trzeciej był to już pan Miozga Paweł. Szkołę polecam jak najbardziej przyszłym fachowcom”.

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.