Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

Waldemar Jeziorek

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1997/1998 w zawodzie murarz.

 

Obecnie prowadzi własna firmę budowlaną „Usługi Remontowo – Budowlane Waldemar Jeziorek” w Wysokiej.

 

 

 

Wspomina swoją szkołę: „Szkołę wspominam dobrze, chętnie do niej chodziłem, nigdy nie miałem w niej żadnych problemów. W szkole miałem wysoką średnią ocen. Moim wychowawcą była pani Elżbieta Konieczko, była ostra, ale umiałem z nią wszystko załatwić. W klasie byłem przewodniczącym. W chwili obecnej sam kształcę uczniów w zawodzie murarz – mam ich już  5 wykształconych. Jeszcze w szkole zasadniczej marzyłem, żeby w przyszłości mieć własną firmę budowlaną, i to mi się udało. Zachęcam młodych ludzi i ich rodziców do kształcenia w szkole zasadniczej, bo oni są i będą potrzebni. Mają w przyszłości pewną pracę i utrzymanie siebie i swoich rodzin.

 

Młodym ludziom polecam moją dawna szkołę”.

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.