Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

Lidwina Wolny (Jeziorek)

 

 

Ukończyła szkołę w roku szkolnym 1975 / 1976 w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie pracuje jako kierownik cukierni w PSS „Społem”  Olesno.

 

Wspomina swoją szkołę: „ Po dzien dzisiejszy mam doskonały kontakt z moimi wychowawcami. Szkołę swoją wspominam bardzo miło, bo nauczyła mnie odpowiedzialności i pracowitości. Byliśmy drugim rocznikiem nowo otwartego profilu kształcenia w Liceum Zawodowym. Przez długie lata, po dzień dzisiejszy kształcimy przyszłych cukierników, którzy dobrze sobie radzą na rynku pracy. Bardzo dobrze pracuje mi się z obecnymi uczniami szkoły, z których wiele odbywa zajęcia praktyczne w naszym zakładzie. Bardzo lubię pracę z młodzieżą. Nigdy nie przypuszczałam, że w przyszłości będę uczyć zawodu uczniów szkoły, do której kiedyś chodziłam”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.