Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

Hubert Brodacki

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1987/1988 w zawodzie fryzjer. Obecnie właściciel
trzech salonów fryzjerskich w Oleśnie i Kluczborku.

Wspomina swoją szkołę: " Wspomnienia ze szkoły mam bardzo dobre. Moją wychowawczynią była pani profesor Hildegarda Jendrzej, którą do dnia dzisiejszego bardzo miło wspominam. Część moich dawnych kolegów wyjechała za chlebem, część pozostała na miejscu. Mam cały czas kontakt ze szkołą, ze względu na to, że szkolę jej uczniów w zawodzie fryzjer. W moim salonie, jako klienci bywają również osoby bardzo znane, między innymi mistrz świata w rajdzie DAKAR - p. Dariusz Rodewald, misjonarz Skowronek i wielu innych absolwentów szkoły, których z tego miejsca serdecznie pozdrawiam. Pozdrawiam również moich byłych nauczycieli, na czele z panią wychowawczynią."

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.