Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

Krystian Szulc

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1975/1976 w zawodzie mechanika obróbki skrawaniem. Obecnie  pracuje jako magazynier – sprzedawca w Spółdzielni Handlowej „Rolnik” w Oleśnie.

 

 

Wspomina swoją szkołę: „ Zawsze wspomnienia ze szkoły są idealne. Mieliśmy w klasie kilku rodziców, bo wychowawca jest jak rodzic – najpierw był p. Skuła Jerzy, potem była p. Krystyna Sońska, a ostatnim była pani Róża Ledwoń.  Z wszystkimi tymi osobami do dzisiaj mam bardzo dobre relacje. Czasami spotykamy się z kolegami z klasy – i odświętnie i na mieście. Miło wspominam z ławki szkolnej Janusza Sowiźrała, Lidwina Jeziorek, Adama Marka (nieżyjącego już – a siedziałem z nim w jednej ławce), Joachima Kusa. Miło wspominam też pozostałych moich kolegów. Moje dobre emocje zawsze z tym miejscem się kojarzą. Udzieliło się to mojemu najmłodszemu synowi Andrzejowi, który postanowił rozwijać swoje talenty w ZSZ im. Józefa Lompy w Oleśnie".

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.