Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

Waliczek Norbert

Absolwent Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnie z roku 1984 w zawodzie – mechanik maszyn rolniczych. Od ponad 25 – lat zawodowo jako funkcjonariusz pożarnictwa w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnych w Kluczborku, obecnie na stanowisku z-cy Dowódcy Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Kluczborku, a społecznie w środowisku Ochotniczych Straży Pożarnych – V-ce  Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP  oraz członek Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP.

 

 

 

„Wychowawcą tej wyjątkowo zgranej klasy „D” był Pan Stanisław Muszyński. Zawsze wspominam  te lata jako  jeden z najpiękniejszych  okresów  mojej młodości, gdzie było dużo śmiechu, żartów i dowcipów , a nauczyciele mieli duży autorytet wśród uczniów. Szczególnie miło wspominam nauczycieli:Stanisława Muszyńskiego , Horsta Chwałek i Jerzego Muszyńskiego, z którymi mam dobry kontakt do dziś. Jednocześnie  jestem bardzo wdzięczny całemu ówczesnemu gronu pedagogicznemu za wyśmienite przekazanie mi wiedzy i przygotowanie mnie do wejścia w  dorosłe  życie  .Nabyta wiedza i umiejętności pozwoliły mi kontynuować  dalszą edukację jeszcze w kilku szkołach, aby  móc ratować życie i mienie ludzkie w warunkach zagrożenia oraz pomagać ludziom w pokonywaniu problemów życia codziennego gdy pełniłem funkcję radnego Gminy Lasowice Wielkie w latach 1998 – 2006 , w tym kadencję jako  V-ce  Przewodniczący Rady Gminy

 

Mam nadzieję ,że szkoła nigdy nie zatraci swojego  wyjątkowego charakteru , a kolejni jej absolwenci będą  wstępować dobrze przygotowani w dorosłe życie .

 

Serdecznie  Wszystkich  Pozdrawiam .”

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.