Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

Sebastian Jokiel

 

Absolwent szkoły z roku 2002, ukończył szkołę w zawodzie technik elektronik, obecnie pracuje jako nauczyciel katecheta w Zespole Szkół Zawodowych w Oleśnie i w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Oleśnie.

 

 

„Gdy wspominam moją szkołę średnią zawsze zaczynam od wspomnienia drogi do szkoły, która wiodła przez nasz piękny miejski park. Szkoła jawi mi się przede wszystkim w twarzach ludzi, którzy mnie otaczali, nauczycieli, którym bardzo wiele zawdzięczam i kolegów i koleżanek, z którymi spędzałem większość czasu.  Wybrałem Technikum Elektroniczne gdzie nauczyłem się „dobrze kombinować” lutownicą, na tokarkach także spawarką – to na warsztatach – i w końcu słowem, którym w swojej pracy posługuję się do dzisiaj. Tak wróciłem do swojej szkoły. Dziś, gdy chodzę po korytarzach „Mojej Szkoły”, gdy odbywają się zajęcia mam wrażenie że czas stanął w miejscu i czasem wydaje mi się, że znowu mam kilkanaście lat. Moja ulubiona sala nr 28 – zapach, światło, wspomnienia, mój najlepszy przyjaciel, pierwsze miłości, mój wychowawca pan  Tomasz Lupa – niezastąpiony, a to wszystko –bezcenne. Dziś jestem dumny z tego, że chodziłem do Zespołu Szkół im. Józefa Lompy. W „Mojej Szkole” – w pracy – jestem sobą, staram się przekazywać młodym ludziom wiedzę i być dla nich przykładem. Jestem szczęśliwym człowiekiem – jestem absolwentem i pracownikiem Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie”.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.