Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

Alojzy Bardorz

 

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1971, ukończył szkołę w zawodzie stolarz, obecnie jest właścicielem Zakładu Handlowo- Usługowego „Bardorz” w Kościeliskach (branża ciesielsko – budowlana), od maja 2012 roku pełni również obowiązki I postarszego Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Oleśnie.

 

 

 

„Moją wychowawczynią w szkole była pani Kazimiera Sikora – bardzo miła pani i bardzo miło ją wspominam. Wymagającym nauczycielem był pan Kazimierz Rutkowski. Chodziłem do szkoły w czasach, kiedy po szkole chodziło się w obuwiu zmiennym – papciach. Nauka w tej szkole i zajęcia praktyczne na warsztatach dały mi bardzo dużo i do dzisiaj z tej wiedzy korzystam. Pamiętam, że przez trzy lata nauki w tej szkole ani razu nie byłem na wagarach. Polecam tę szkołę dla obecnych absolwentów gimnazjum”.