Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

Klaudiusz Małek

 

 

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1996, ukończył technikum mechaniczne.  Od roku 2002 r. radny Rady Miejskiej w Oleśnie z terenu Sowczyce, Łomnica i Kol. Łomnicka. Obecnie pełni również funkcję przewodniczącego komisji gospodarczej w Gminie Olesno. Wykonywany zawód: prawnik.

 

„Fajnie wspomnieć szkołę średnią, kolegów z klasy, nauczycieli – tych surowszych  i tych uśmiechniętych, szczególnie dobrze wspominam naszego wychowawcę Pana Jerzego Skułę. Swoje kroki zawodowe skierowałem w innym kierunku, ale to właśnie zdobyty w tej szkole szeroki spektrum wiedzy umożliwił mi realizację dalszych zainteresowań.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pedagogów, absolwentów i uczniów naszej szkoły”.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.