Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Krzysztof Krzymiński

 

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 2000, ukończył szkołę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, a następnie technikum (2003) w  zawodzie technik mechanik, obecnie współwłaściciel Firmy Transportowej „KAMA” w Oleśnie.

 

 

„Pobyt w szkole wspominam bardzo miło, tym bardziej, że uczęszczałem do niej przez 6 lat – najpierw 3 lata szkoły zasadniczej, potem 3 lata w technikum. Uważam, iż nabyta wiedza i praktyka przydaje mi się obecnie przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Z częścią mojej dawnej klasy utrzymuję w dalszym ciągu kontakty.

Pobyt w szkole był dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem, a zarazem kopalnią wiedzy – tej praktycznej i życiowej.

Wszystkim mogę tą szkołę polecić”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.