Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

Daniel Gagat

 

Absolwent szkoły z roku1990, ukończył ZSZ w zawodzie elektromonter, od 2006 roku sprawuje Urząd Wójta gminy Lasowice Wielkie.

 

 

„Szkołę wspominam dobrze, moją wychowawczynią była Elżbieta Konieczko, z którą dawaliśmy sobie radę. W wyuczonym zawodzie pracowałem krótko, potem prowadziłem własna działalność gospodarczą. Następnie pracowałem jako konserwator w trzech szkołach równocześnie i  stamtąd już prosto do urzędu gminy. Nauczycielka języka polskiego była wtedy Pani Matyjowa, z którą nie było łatwo. Niestety moja klasa po szkole rozjechała się po świecie i od tego czasu z niewieloma kolegami się widziałem. Nie było też – co wspominam z żalem – żadnego zjazdu klasowego”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.