Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

Jan Rataj

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 2000, ukończył służbę w zawodzie technik handlowiec, obecnie pełni funkcję dyrektora oddziału Banku Spółdzielczego w Oleśnie.

 

 

 

"Odbywając naukę w Liceum Handlowym nauczyłem się i poznałem wiele nowych zagadnień związanych z ekonomią i prawem, co bardzo ułatwiło mi dalszą naukę na studiach. W pamięci utkwiły mi praktyki zawodowe, między innymi ta w Banku, w którym obecnie pracuję. Szkołę wspominam bardzo miło i jestem zadowolony z jej wyboru".

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.