Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

 

Manfred Szropa

 

 

 

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1978, ukończył szkołę w zawodzie malarz budowlany, obecnie właściciel Zakładu Malarsko - Tapeciarskiego i Remontowo-Budowlanego w Łowoszowie oraz Członek Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Oleśnie.

 

 

 

 

"Jako absolwent Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas w klasie wielozawodowej.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie wykazał się fachową kadrą pedagogiczną oraz ciekawą organizacją zajęć w formie teoretycznej, dzięki czemu zdobytą wiedzę i kompetencje, które z powodzeniem wykorzystuję w swoim życiu zawodowym. Dziś wiem, że uzyskany warsztat teoretyczny – już w trakcie edukacji szkolnej - otwierał horyzonty w świecie pracy zawodowej oraz dawał podstawy do osiągania sukcesów na ścieżce biznesowej. Nabyte umiejętności ułatwiły start – wejście na rynek pracy - a także spojrzenie na całość branży zawodowej. Zdobyte doświadczenie zawodowe procentuje w prowadzeniu mojej własnej firmy budowlanej, w której zatrudniam ponad 25 uczniów.

Czas spędzony w progach ZSZ w Oleśnie był doskonałą formą inwestycji w rozwój mojej osobowości i kariery zawodowej.

Z przyjemnością rekomenduję Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie jako doskonałą formę edukacji przy wyborze szkolnictwa ponadgimnazjalnego".

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.