Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

Dariusz Rozik

 

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1999, ukończył szkołę w zawodzie technika mechanika, obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w ZSZ w Oleśnie, członek kadry IV-ligowej drużyny OKS Olesno (piłka nożna).

 

"Uczniem Zespołu Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy byłem w latach 1996-1999. W 1999r. ukończyłem technikum o specjalności naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych. Obecnie jestem nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół Zawodowych. Mimo że nie ukończyłem studiów, które były kontynuacją zawodu mechanika samochodowego i nigdy nie pracowałem w wymarzonym zawodzie, to nadal wykorzystuję swoją wiedzę zdobytą w technikum.

Bardzo miło wspominam moich dawnych nauczycieli, którzy ciepło przyjęli mnie jako młodszego kolegę w pracy. Zarówno w czasach, kiedy byłem uczniem, jak i teraz, zawsze służyli mi dobrą radą i pomocą".

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.