Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

Darek Rodewald

 

 

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 2001, ukończył szkołę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, obecnie pracuje jako mechanik w firmie De Rooy (Holandia), zwycięzca rajdu Dakar 2012.

 

 

 

 

Jego sportowe sukcesy:

 

1. 2008 rok- 1 miejsce w rajdzie Africa Race

 

2 .2009 rok- 2 miejsce w rajdzie Silk Way

 

3. 2011 rok-2 miejsce w rajdzie Maroc Rallye

 

4. 2012 rok-1 miejsce w rajdzie Maroc Rallye

 

5. 2012 rok-1 miejsce w Rajdzie Dakar

 

6. 2013 rok-4 miejsce w Rajdzie Dakar

7. 2014 rok - 2 miejsce w Rajdzie Dakar

8. 2015 rok- 4 miejsce w rajdzie Maroc Rallye

9. 2016 r.-I miejsce w Rajdzie Dakar

 

 

"Według mnie Szkoła Zawodowa w Oleśnie imienia Lompy zawsze miała dobrą reputację i do dziś mogę to potwierdzić, bo sam przez 3 lata  uczęszczałem do tej szkoły. Dzięki tym latom, które spędziłem w tej szkole uczyłem się ważnych rzeczy, które pomogły mi w dzisiejszej karierze i bardzo jestem z tego dumny, że mogłem reprezentować naszą szkołę. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam Darek".

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.