Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Józef Gallus

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1977, ukończył szkołę w zawodzie tokarz,   obecnie emerytowany nauczyciel zawodu pracujący nadal w ZSZ w Oleśnie oraz kościelny parafii p.w. Bożego Ciała w Oleśnie.

 

 

"W roku 1977 ukończyłem Zasadniczą Szkołę Zawodową w zawodzie tokarz. Nauka w tej szkole pozwoliła mi zdobyć nowe wiadomości i doświadczenia. Pracowali tutaj wspaniali, bardzo życzliwi nauczyciele, a nasza klasa była bardzo zgrana. W tamtych latach działały bardzo prężnie warsztaty szkolne, gdzie odbywaliśmy praktyczną naukę zawodu. Doświadczenia wyniesione z tej szkoły pozwoliły mi kontynuować dalszą naukę, a następnie podjąć pracę w szkole, gdzie się uczyłem. Jako absolwent polecam szkołę, do której też kiedyś uczęszczałem".

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.