Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

      Jan Srokosz 

 

Absolwent Zespołu Szkół Zawodowych w  roku 1988, ukończył szkołę w zawodzie tokarz. Obecnie pracuje jako nauczyciel techniki w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Oleśnie.

    

 

 

"Jestem absolwentem Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnie w zawodzie tokarz. Miło wspominam czas, kiedy uczęszczałem do szkoły. Doceniam wysiłek i pracę nauczycieli oraz wychowawcy, jestem im bardzo wdzięczny.  W mojej pamięci pozostaje wiele wspaniałych chwil przeżytych z uczniami mojej klasy, której wychowawcą był Pan Horst Chwałek. W trakcie nauki odbywałem również praktykę w warsztatach szkolnych, przechodząc przez różne działy obróbki metali.

      Kończąc szkołę zdobyłem wiedzę oraz doświadczenie, które pozwoliło mi kontynuować dalszą edukację".