Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało w tym tygodniu rozporządzenie dotyczące edukacji zdalnej. 

To oczywiste, że organizacja nauczania w obecnych warunkach jest bardzo dużym wyzwaniem. Dlatego chcę Państwa zaprosić do bezpłatnego systemu Insta.Ling dla Szkół, z którego korzysta ponad 150 tysięcy uczniów szkół publicznych – otworzyliśmy dodatkowy nabór dla wszystkich nauczycieli. UWAGA: w przeciwieństwie do większości innych platform, Insta.Ling jest w 100% zgodny z RODO i nie zbiera danych personalnych uczniów!

Już po raz XIV mamy okazję udostępnić Nauczycielom to narzędzie, które prosto i skutecznie ułatwia naukę słownictwa i znacznie oszczędza czas pracy kadry pedagogicznej. Aby wziąć udział w rejestracji, wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie - rejestrację przedłużyliśmy w odpowiedzi na zalecenie MEN: https://instaling.pl/rejestracja.php.

Dzięki poprzednim edycjom – a prowadzimy je regularnie od sześciu lat, ponad 150 tysięcy uczniów powtarza słówka z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i ortografii polskiej, przydzielone im przez ponad 4000 nauczycieli. Dotarliśmy do szkół w całej Polsce, od Szczecina po Zakopane. Za ogromny sukces uważamy także dołączenie do Programu szkół z mniejszych miejscowości na terenie naszego kraju. Mamy nadzieję, że wkrótce i Państwa szkoła do nas dołączy.

Nauczyciele z całej Polski chętnie korzystają z Insta.Ling, ponieważ nasz program jest innowacyjny. Oparty został na jedynym w swoim rodzaju algorytmie, stworzonym między innymi przez Mistrza Świata w Programowaniu – Andrzeja Gąsienicę-Samka. Algorytm ten, na podstawie odpowiedzi ucznia, proponuje właściwe słowa do nauki oraz pilnuje, aby uczeń przerobił wszystkie przydzielone przez nauczyciela zadania. Dodatkowo platforma działa w całości jako strona WWW, dzięki czemu można z niej korzystać w dowolnym miejscu i czasie – w domu, szkole, bibliotece. Nad tym, aby projekt Insta.Ling spełniał najwyższe standardy naukowe, był narzędziem nowoczesnym i innowacyjnym, czuwa prof. dr hab. Dariusz Jemielniak – badacz pracujący m.in. na Uniwersytecie Harvarda i Massachusetts Institute of Technology. 

Insta.Ling udostępnia Nauczycielom wgląd w szczegółowe statystyki pracy ucznia, tym samym zwiększając kontrolę nad procesem dydaktycznym. Dla wielu podręczników mamy gotowe listy definicji haseł do każdego rozdziału. Umożliwiamy także tworzenie specjalnych własnych list słówek.

Oprócz słownictwa Insta.Ling uczy także systematyczności, co dla pedagogów w ich codziennej pracy jest niezwykle ważne. Za udział w Programie Nauczyciele mogą uzyskać certyfikat, przydatny na drodze awansu zawodowego. Program to jednak przede wszystkim ogromna oszczędność czasu nauczyciela!

Proszę o przekazanie mojej wiadomości nauczycielom języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i ortografii polskiej. Zachęcam do wzięcia udziału w rejestracji – można to zrobić korzystając z formularza na naszej stronie: https://instaling.pl/rejestracja.php. Działamy w pełni z poszanowaniem prywatności użytkowników i regulacji RODO. Rejestracja potrwa do końca kwietnia.

Gdyby mieli Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także zapraszamy na stronę internetową www.instaling.pl.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. Dariusz Jemielniak
Insta.Ling Sp. z o.o.

ul. Wiktorska 17a
02-587 Warszawa
www.instaling.pl

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.