Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

W dniu 27 lutego 2019 odbyła się wizyta studyjna w firmie FAMUR FAMAK.

FAMUR FAMAK S.A. to renomowany producent urządzeń transportowo-dźwigowych, działający z powodzeniem na rynku krajowym i zagranicznym od 70 lat.

W wycieczce brali udział elektrycy z klas 1eb, 2eb i 3 ie.  Przedstawiciele firmy pokazali uczniom system projektowania i wykonania "szaf" sterujących i zasilających produkowanych w zakładzie urządzeń. Następnie, uczniowie mogli zobaczyć na halach produkcyjnych jak wygląda produkcja konstrukcji stalowych, suwnic i wyciągarek.

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.