Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2018/19 w naszej szkole w ramach programu „Erasmus+” będzie realizowany projekt staży zagranicznych „Nowe otwarcie: międzynarodowe staże dla zawodowców” w którym weźmie udział 50 uczniów naszej szkoły głównie z klas 3 technikum w ramach praktyk zawodowych ale także z klas 2 technikum i klas 3 zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniowie w zależności od kształconego zawodu praktyki będą odbywać w: - technik informatyk - Cork, Irlandia -10 osób - technik żywienia i usług gastronomicznych - Saragossa, Hiszpania - 10 osób - technik budownictwa - Forli, Włochy - 10 osób - technik elektryk - Maribor, Słowenia - 10 osób, - technik handlowiec - Londonderry, Wielka Brytania - 10 osób, Proponowany termin wyjazdów to przełom marca i kwietnia. Rozpoczynamy nabór chętnych do udziału w stażu . Więcej informacji zainteresowani znajdą w tablicy przy Sali nr 22. Pytania można także kierować do kierownika Joachima Rataja.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.