Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

W dniach 19-22 listopada w naszej szkole uczniowie klas czwartych technikum przystąpili maturę próbna przygotowana przez wydawnictwo Operon. Uczniowie przystąpili do egzaminów z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym oraz jednego egzaminu na poziomie rozszerzonym z wybranego przedmiotu. W naszej szkole uczniowie wybierali jako rozszerzenie matematykę, język angielski, język niemiecki, geografię oraz biologię.

Egzaminy próbne. mają pozwolić uczniom na sprawdzenie swojej wiedzy przed matura w maju oraz  i ma za zadanie na „oswojenie”  ze stres wywoływany przez tak ważnym egzaminem.

Uczniowie mogli zapoznać się z odpowiedziami do zadań maturalnych na stronie internetowej gieldamaturalna.pl.

  

A oto kilka zdjęć z rozpoczęcia matury próbnej>>>