Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Od 18 marca 2019r 49 uczniów klas trzecich i drugich przebywało na czterotygodniowych stażach zagranicznych w projekcie „Nowe otwarcie: międzynarodowe staże dla zawodowców” w ramach programu „Erazmus+” w różnych krajach Europy. Czas szybko minął i uczniowie już wracają.

W sobotę 13 kwietnia wróciły do Olesna dwie grupy o godzinie 15 grupa techników żywienia i usług gastronomicznych z Saragossy w Hiszpanii a o 19,30 grupa elektryków i budowlańców z Mariboru na Słowenii.

O 2 w nocy 14 kwietnia wróciła grupa techników budownictwa z Rawenny we Włoszech.

W poniedziałek 15 kwietnia wróciły grupy z obu Irlandii o 14 technik handlowiec z Derry w Irlandii Północnej a o godzinie 18 informatycy z Tralee w Irlandii Południowej.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni ale jednocześnie stęsknieni za rodziną i bliskimi.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.