Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

Bardzo dużym sukcesem może poszczycić się Jakub Pownuk, który w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej z wynikiem 46,40 metra w rzucie oszczepem zajął II miejsce. Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Opolu. W tych samych zawodach bardzo dobre wyniki osiągnęli również inni nasi uczniowie, 4 miejsca zajęli: Wiktoria Wiecha w rzucie oszczepem z rekordem życiowym 27,80 Patryk Jędrak w rzucie oszczepem, Józef Mann w biegu na 400 metrów, Jakub Kościelny w pchnięciu kulą również z rekordem życiowym 12,89.  

Wszystkim uczniom gratulujemy.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.