Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

4.06.2019r. dokładnie w 30 rocznicę wolnych wyborów w Polsce odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnionych do głosowania było 335 uczniów klas promocyjnych, ważne głosy oddało 230 uczniów. Spośród 32 kandydatów należało wybrać od 1 do 3 nazwisk. Próg minimalnej liczby głosów (25) przekroczyło 11 uczniów i tym samym weszli oni w skład SU na rok szkolny 2019/2020. Na pierwszym zebraniu we wrześniu zostanie wybrany Zarząd SU. Serdecznie gratulujemy!


Skład Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Zawodowych na rok szkolny 2019/2020
(kolejność przypadkowa)
1. Żaklina Wodarczyk, kl. 1kh

2. Sebastian Jagieła, kl. 1a

3. Dawid Gronek, kl. 2ti

4. Michał Hamela, kl. 3ie

5. Wiktoria Wiecha, kl. 2eb

6. Wioletta Kandziora, kl. 1b

7. Radosław Małolepszy, kl. 1eb

8. Michaela Niesłony, kl. 1kh

9. Dawid Kotyś, kl. 2kh

10. Jakub Wiecha, kl. 2eb

11. Florian Marzec, kl. 2eb
oraz
1.  Dominika Król, kl. 2b(kadencja trwa)

2.  Marek Sigmund, kl. 3ie(kadencja trwa)

3. Sandra Augustyniok, kl. 3kh (kadencja trwa)

4.  Filip Wróbel, kl. 2a (kadencja trwa)

5.  Paweł Korzekwa, kl. 2ti (kadencja trwa)

6. Melania Lisoń, kl. 3kh (kadencja trwa)

7. Roksana Klima, kl. 2c (kadencja trwa)

8. Agnieszka Konieczny, kl. 2kh (kadencja trwa)

9. Mateusz Stróżyk, kl. 1ti (kadencja trwa)

10. Anna Franke, kl. 2kh (kadencja trwa)

11. Magdalena Sawicka, kl. 3kh (kadencja trwa)

12. Marcelina Mrugalla, kl. 2b (kadencja trwa)

13. Marcel Gagat, kl. 2ti (kadencja trwa)

Szczegółowe wyniki wyborów można sprawdzić u opiekuna SU Oktawii Grucy

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.