Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

25 marca 2019  roku drużyna naszej szkoły licząca 9 uczniów wzięła udział w XIX Powiatowych Zawodach Matematycznych. Zawody odbyły się tradycyjnie w Zespole Szkół w Oleśnie. Uczniowie pięciu szkół średnich powiatu oleskiego startowali w pięciu kategoriach.

 

Florian Marzec, uczeń klasy 2 eb uzyskał tytuł laureata, zajmując II miejsce w grupie uczniów klas drugich na poziomie podstawowym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.