Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

W  piątek i sobotę 5 i 6 kwietnia odbędzie się Ogólnopolska Wielkanocna Zbiórka Żywności organizowana przez Banki Żywności na terenie całej Polski.
Po raz piaty będą w tej akcji uczestniczyć wolontariusz Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych im Józefa Lompy w Oleśnie. Uczniowie będą zbierali żywność w wybranych sklepach Olesna. Będą to
- sklep Sedal.
- sklep POLOmarket przy ul M. Konopnickiej
- oraz cztery sklepów Spółdzielni Społem: Delikatesy na Rynku; sklep przy ul. ks. Gustawa Łysika sklep przy ul. Częstochowskiej oraz sklep przy  ul. M. Curie Skłodowskiej,
20 wolontariuszy Stowarzyszenia  będzie zbierać produkty oraz zachęcać do zakupów i przekazania żywności dla uczniów i rodzin z najbardziej potrzebujących rodzin.
Ty także możesz zostać Zajączkiem!!!
W sklepach, przy specjalnie oznakowanych koszach czekać będą wolontariusze, którym będzie można przekazać produkty żywnościowe – najlepiej te z długą datą ważności np.: olej, cukier, konserwy mięsne  rybne i warzywne, soki i dżemy.
W ubiegłym roku zebraliśmy 469kg żywności.
Mamy nadzieję, że tym razem wynik będzie wyższy i w ramach zbiórki Wielkanocnej uda nam się przekazać kolejne paczki dla potrzebujących dzieci.
Zapraszamy wszystkich ludzi o otwartych sercach do przyłączenia się do zbiórki żywności -  5 i 6 kwietnia!
Olescy przedsiębiorcy, właściciele sklepów oraz hurtowni mogą także w dniu 4 kwietnia przekazać produkty bezpośrednio do szkoły do sekretariatu uczniowskiego lub kasy, która mieści się na parterze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.