Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Uczniowie wyjeżdżający na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ rozpoczęli realizacje zajęć kulturowo pedagogicznych.

Pierwsza grupa uczniów wyjeżdżających do Irlandii i  Irlandii Pn zrealizowała zajęcia od 14 do 16 lutego. Pozostałe dwie grupy będą realizowały te zajęcia w następujące dni: 21, 22 i 23 luty (czwartek, piątek i sobota) uczniowie wyjeżdżający do Słowenii i Hiszpanii 28 luty oraz 1 i 2 marzec (czwartek, piątek i sobota) uczniowie wyjeżdżający do Włoch.

Zajęcia są prowadzone przez panią Irenę Dołyk. W czasie spotkań stażyści zapoznają się z najważniejszymi zagadnieniami kulturoznawczymi dotyczącymi krajów do których wyjeżdżają. Zapoznawani są także z problemami jakie mogą napotkać oraz jak je rozwiązywać.

 

Przedstawiamy kilka zdjęć z ostatnich spotkań. Po następnych zajęciach dołączymy kolejne.

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.