Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

KOMITET RODZICIELSKI

 

DZIAŁAJĄCY PRZY ZSZ OLESNO

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 

PREZYDIUM ( od 24.10.2018r.)

 

p. Renata Połowniak - przewodnicząca

 

p. Joanna Kościelna -z-ca przewodniczącej

 

 

p. Bożena Klonowska-sekretarz

 

p. Regina Chrobok -skarbnik

 

 

KOMISJA REWIZYJNA  Komitetu Rodzicielskiego

 

p. Grażyna Szukała -przewodnicząca

 

p. Ewa Ochmańska - członek

 

p. Robert Izydorczyk - członek

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.