Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

W środę 12 września uczniowie technikum budowlanego z klasy 2eb wzięli udział w wycieczce „Szlakiem oleskich hurtowni materiałów budowlanych”. Celem wycieczki dydaktycznej było zapoznanie się z asortymentem oferowanych materiałów budowlanych  i narzędzi ze szczególnym wskazaniem produktów wykorzystywanych przy robotach murarskich i tynkarskich.

 

Uczniowie pod opieka Joachima Rataja odwiedzili następujące hurtownie:

 

  1. STALBUD Karol Przybylski przy ul. Kossaka 4 w której uczniowie uczyli się rozpoznawać wyroby stalowe stosowane w budownictwie.
  2. Skład Materiałów Budowlanych „Na młynie” przy ul. Kościuszki 38 gdzie uczniowie zapoznali się z szeroką gamą materiałami do wnoszenia murów i wykonywania wypraw tynkarskich oraz niektórych robót wykończeniowych
  3. Skład Materiałów Budowlanych „Rolnik”  przy  ul. Targowej 13 gdzie uczniowie zapoznali się z szeroką gamą materiałami do wnoszenia murów i wykonywania wypraw tynkarskich oraz robót wykończeniowych

  

Wszystkim właścicielom, którzy zgodzili się by nasi uczniowie mogli odwiedzić ich hurtownie  

serdecznie dziękujemy.

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.