Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

Przez cały maj nadsyłaliście swoje zdjęcia, które miały przedstawiać ciekawe zwierzęta, rośliny lub krajobrazy. Wszystko co was zachwyca i zadziwia. Najczęściej były to zdjęcia zrobione przy pomocy telefonu komórkowego, ale były też takie, z użyciem profesjonalnego aparatu fotograficznego. Mieliście nie lada dylematy, które zdjęcia zgłosić do konkursu bo okazało się, że wasze „komórkowe galerie” są pełne pięknych ujęć. I o to właśnie chodziło…by zauważyć otaczającą nas przyrodę i z bliska się jej przyjrzeć.

 

Miło nam ogłosić, że zwycięzcami wybranymi przez jury w składzie: Pan dyrektor Horst Chwałek, Pan Andrzej Suder, Pan Paweł Marciniszyn, Pani Marzena Zug oraz Pani Iwona Krupa zostali:

 

I miejsce- Sandra Klima z klasy 2c

 

II miejsce- Oskar Dembowski z klasy 1kh

 

III miejsce- Agnieszka Jonek z klasy 2kh

 

Wyróżnienie: Emilia Wróbel z klasy 1kh

 

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii z waszymi pracami.

 

W konkursie poza nagrodzonymi osobami wzięli udział: Martyna Blozik (2kh), Weronika Kierat (2kh), Wiktoria Aksamit (1kh), Natalia Karasińska (1kh), Emilia Grzemba (1kh), Maksymilian Mrugała (1a), Marek Augustyniak (1a), Filip Wróbel (1a), Marcin Kapica (3eb), Karolina Ochman (3kh), Aleksandra Plewińska (3kh), Katarzyna Nonas (3kh), Patryk Jarząbek (3d). Konkurs zorganizowały Pani Marzena Zug i Pani Iwona Krupa.

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.