Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

W dniach 21 - 25 maja 2018 r. uczennica naszej szkoły Irena Juszczak z klasy 2 kh uczestniczyła  w Obozie Naukowym w Bieszczadach. Obóz odbył się w ramach projektu Opolskie Szkolnictwo zawodowe Bliżej Rynku Pracy 2

 

Podczas pięciu dni Irena uczestniczyła w warsztatach tematycznych, które dotyczyły  między innymi:

- korespondencji biznesowa

 

- formy powitania i podstawowe zasady etykiety
- tworzenia  profesjonalnego wizerunek
- zasad zachowanie przy stole

 

Obóz jak się okazało to, nie tylko doskonała możliwość pozyskania nowych umiejętności. Był też czas na zwiedzanie Ustrzyk Dolnych i okolic, przejazd przez Wielką Obwodnicę Bieszczadzką, lekcję z kaligrafii w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku oraz rejs statkiem po Solinie. W wolnych chwilach można było korzystać z basenu oraz sauny.

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.