Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

6.06. i 11.06.2018 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnionych do głosowania było 350 uczniów klas promocyjnych, ważne głosy oddało 248 uczniów. Spośród 26 kandydatów należało wybrać od 1 do 3 nazwisk. Próg minimalnej liczby głosów (30) przekroczyło 11 uczniów i tym samym weszli oni w skład SU na rok szkolny 2018/2019. Na pierwszym zebraniu we wrześniu zostanie wybrany Zarząd SU. Serdecznie gratulujemy!


Skład Samorządu Uczniowskiego
Zespołu Szkół Zawodowych
na rok szkolny 2018/2019

(kolejność przypadkowa)

1. Dominika Król, kl. 1b
2. Marek Sigmund, kl. 2ie
3. Filip Wróbel, kl. 1a
4. Paweł Korzekwa, kl. 1ti
5. Roksana Klima, kl. 1c
6. Agnieszka Konieczny, kl. 1kh
7. Mateusz Stróżyk, kl. 1c
8. Nikodem Giza, kl. 1ti
9. Anna Franke, kl. 1kh
10. Marcelina Mrugalla, kl. 1b
11. Marcel Gagat, kl. 1ti

oraz

1. Dominika Liguda, kl. 3kh (kadencja trwa)
2. Ewelina Kiełbus, kl. 3kh (kadencja trwa)
3. Sandra Augustyniok, kl. 2kh (kadencja trwa)
4. Patrycja Chwałek, kl. 2b (kadencja trwa)
5. Benedikt Baron, kl. 3eb (kadencja trwa)
6. Melania Lisoń, kl. 2kh (kadencja trwa)
7. Anna Matusek, kl. 2a (kadencja trwa)
8. Julia Bach, kl. 2b (kadencja trwa)
9. Wiktoria Połowniak, kl. 3eb (kadencja trwa)
10. Robin Tomys, kl. 2a (kadencja trwa)
11. Magdalena Sawicka, kl. 2kh (kadencja trwa)


Szczegółowe wyniki wyborów można sprawdzić u opiekuna SU Oktawii Grucy

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.