Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

29 listopada 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Oleśnie odbyło się IX Forum Ekonomiczne Kooperacja 2017.  Forum Ekonomiczne łączyło kilka stref biznesu i lokalnej gospodarki.  Lokalni przedsiębiorcy jednocześnie prezentowali maszyny, technologię, produkty i prowadzi rekrutację pracowników.  Anna Skibińska z 3 kh, Krzysztof Brzezina i Dawid Lizurek z 4 eb wzięli udział w rozmowach kwalifikacyjnych oraz w debacie  pod nazwą “Kultura organizacyjna w czasach niedoboru pracowników”, którą prowadził dr Luk Palmen – InnoCo Gliwice. W ciekawej debacie, prezentując firmy lokalne uczestniczyli  także Kinga Hęcińska z Oras Olesno, Radosław Gliński z Netecs Stare Olesno oraz Paweł Miozga z Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości. Młodzież była świadkiem ważnego wydarzenia jakim jest wręczenie "Pereł Powiatu Oleskiego".

 


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.