Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

1 grudnia w siedzibie Centrum Nauk Przyrodniczych  w Opolu przeprowadzono XXIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie w Rolnictwie. Bardzo dobrze zaprezentował  się w nim Michał Woźny z klasy IIc Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Konkurs odbywał się pod patronatem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu, Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, KRUS, policji i straży pożarnej. Po części testowej, w której uzyskał 19 pkt na 30 możliwych zajmował II miejsce. W finale ustnym, który rozgrywano na wzór teleturnieju 1 z 10 popełnił 2 błędy więcej od zwycięzcy i zajął ostatecznie 3 miejsce. Należy dodać, że Michał kształci się w zawodzie operatora obrabiarek sterowanych numerycznie CNC. Dodatkowo uzupełnia swoją wiedzę w zawodzie rolnik. Wiedza zdobyta na konkursie przyda mu się na pewno w życiu codziennym.  Serdecznie gratulujemy.

zobacz zdjęcia>>>

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.