Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

 

 

 

 

Paweł Oblonk

 

Ukończył  szkołę w roku szkolnym  2005/2006 w zawodzie   technik budownictwa

 

Obecnie:  prowadzi z sukcesami własną firmę budowlaną „PJ Oblonk” w Wichrowie.

 

 

 

Wspomina swoją szkołę :  O szkole można mieć różne zdanie i pewnie każdy może mieć inne. Nie ulega jednak wątpliwości, że dla mnie czas, kiedy uczęszczałem do Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnie był niepowtarzalnym etapem w moim życiu.

 

Szkołę wspominam bardzo miło : pracowitych i ambitnych nauczycieli, za wszelką cenę starających się, abyśmy wkroczyli w dorosłe życie z wiedzą i umiejętnościami, i nas uczniów – zadowolonych i pewnych siebie. Szczególne słowa uznania należą się mojej wychowawczyni, Pani Joannie Sykulskiej – wspaniałej pedagog i nauczycielce matematyki. Żaden inny nauczyciel nie miał tyle cierpliwości i zrozumienia dla nas – budowlańców.

 

Zdobyte umiejętności i wiedzę wykorzystuję prowadząc od 2007r. niewielką firmę budowlaną. Obecnie zatrudniam 10 pracowników. Poniekąd więc jestem też nauczycielem. Uczę praktycznej nauki zawodu uczniów mojej dawnej szkoły w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych.

 

Swój sukces zawdzięczam sobie ale także szkole – Zespołowi Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie, do której chętnie chodziłem przez cztery lata swojego młodzieńczego życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.