Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

   

 

 

 

 

Jan Leśniak

 

 

Ukończył  szkołę w roku szkolnym 1975/1976 w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem

 

Obecnie:  pracuje jako nauczyciel przedmiotów zawodowych z branży ekonomicznej w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących.

 

 

Wspomina swoją szkołę :  „Gdy po latach wspomina się swoją szkołę, to trudno nie poddać się emocjom. Z perspektywy czasu wszystkie przeżycia i sytuacje, które wówczas przeżywaliśmy, dzisiaj widzimy w innym świetle.

 

Szczególnie w pamięci utkwiły mi lekcje rysunku technicznego, które prowadził p. profesor Jerzy Skuła. Wymagania, które przed nami stawiał, wydawały nam się nie do przebrnięcia. Ale gdy już „zaliczyliśmy” określony materiał i oceny były już wystawione, z każdego schodziło to przysłowiowe powietrze. Nie było „zmiłuj się „.

 

Również serdecznie wspominam lekcje wychowania fizycznego, które prowadził p. profesor Kazimierz Rutkowski. Duże wymagania wobec ucznia, a jednocześnie przyjacielskie podejście sprawiały, że chętnie zostawaliśmy po lekcjach, ćwiczyliśmy na SKS – ach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.