Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

 

 

 

 

Adam Kucharczyk

 

 

Ukończył  szkołę w roku szkolnym  1997/1998 w zawodzie    technik elektronik, specjalność : elektronika ogólna.

 

Obecnie  :  prowadzi własną działalność gospodarczą w branży budowlanej – Firma Z.H.U. „Super Okna”  w Oleśnie.

 

Wspomina swoją szkołę :  Stworzyliśmy niezwykle zgraną grupę osób. To była taka rozmaitość charakterów i pomysłów, że praktycznie każdy dzień owocował w coś innego.

 

Poznałem niezwykłych ludzi – nauczycieli, którzy przekazywali nam swoją wiedzę. Było sporo stresu związanego z nauką, ale dopiero po latach dostrzegam ten proces nacisku, żebyśmy przykładali się do nauki – a to pozostało na lata. Teraz sam przyznaję, iż warto się uczyć, bo to owocuje ( chociaż  wciąż uczymy się przez całe życie ).

 

Z sympatią wspominam atmosferę i kolegów. Z niektórymi wciąż utrzymujemy kontakty towarzyskie. Naszą szkołę wspominam z wielkim sentymentem i z taką refleksją, że ten czas szybko dla nas upłynął. Obecnym uczniom życzę zadawalających ocen i wytrwałości w dążeniu do celu, który sobie wyznaczyli, tak jak i my wyznaczamy sobie codziennie.

 

PS. Pani profesor Renata Jerka – dziękuję za wsparcie i mobilizację kierującą do osiągnięcia celu – osiągnąłem coś i walczę dalej.

 

Pozdrawiam serdecznie – Adam Kucharczyk.

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.