Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

 

Klaudiusz Bardosz

 

 

Ukończył  szkołę w roku szkolnym 2010/2011 w zawodzie  monter  elektronik. Obecnie:  pracuje w firmie „ELKOM” w Oleśnie, twórca i muzyk działającego od 2009r. zespołu „Nonet + ".

 

Wspomina swoją szkołę :  „Szkołę wspominam bardzo dobrze, przez 2 lata prowadziłem Orkiestrę Szkolną, która ma na koncie kilka małych sukcesów – min. wyróżnienie na rewii orkiestr dętych w Psurowie i II miejsce na powiatowym przeglądzie szkolnych zespołów artystycznych. Dobrze w mojej pamięci zachował się katecheta p. Sebastian Jokiel, z którym obecnie gram  w tym samym zespole. Jako muzyk i aranżer zespołu „Nonet + „ gramy różne style muzyki , min. swing, regge, swing regge czy ballady, a w okresie Bożego Narodzenia zawsze kolędy  i pastorałki. Cieszę się, że dzisiaj, tj. 8 stycznia 2016r. graliśmy z zespołem dla uczniów i nauczycieli szkoły, do której kiedyś chodziłem ."

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.