Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

 

 

 

Norbert Barcz

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym  1983/1984  w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie:  pełni funkcję naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym  w  Kluczborku.

 

 

 

Wspomina swoją szkołę: „Ukończyłem Liceum Zawodowe. Jestem członkiem Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Opolu . Ponadto ukończyłem studia otrzymując tytuł magistra na Wydziale Historyczno – Pedagogicznym Uniwersytetu Opolskiego – kierunek pedagogika, specjalność zarządzanie oświatą. Z samorządami związany jestem nieprzerwalnie od 1990r.

 

W ostatnich wyborach otrzymałem mandat radnego gminy Lasowice Wielkie, gdzie pełnię funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Od lat jestem zaangażowany na rzecz społeczności Ochotniczej Straży Pożarnej w województwie opolskim. Jestem członkiem Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Opolu od 1995r.