Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

 

 

 

 

 Jarosław Kiełbus

 

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym  1991/1992 w zawodzie dekarz. Obecnie:  prowadzi swoją działalność gospodarczą - Firmę "Dachbud" w Oleśnie w swoim wyuczonym zawodzie. Zatrudnia 5 pracowników i 2 uczniów, którzy są uczniami ZSZ w Oleśnie.

 

Wspomina swoją szkołę :  „Bardzo pozytywnie. Były to ostatnie lata wolności. Dzięki temu, że macie tyle kierunków zawodowych, każdy może kształcić się     w swoim wymarzonym zawodzie. Po skończonej szkole zdobyłem dyplom czeladniczy, po kolejnych 3 latach dyplom mistrza w zawodzie dekarz – blacharz. Daje mi to możliwość szkolenia uczniów oraz zapewnienia dobrej pracy pracownikom. Od 4 lat jestem w komisji egzaminacyjnej w Izbie Rzemieślniczej w Opolu”.

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.