Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ks. Krzysztof Dziubek

 

 

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1983/1984 w zawodzie    mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie:  pełni posługę proboszcza w parafii pw. Św. Mikołaja w Kędzierzynie - Koźlu.

 

 

Wspomina swoją szkołę :  „Wspomnienia szkolne, a jest ich wiele, były naprawdę bardzo dobrym czasem, o wielu niezapomnianych przeżyciach. Bardzo mocna chcę podziękować wszystkim moim nauczycielom, a szczególnie naszej pani wychowawczyni Hildegardzie Jendrzej, za wielki wkład w „polubieniu” matematyki. Moim kolegom i koleżankom z ławy szkolnej również dziękuję za  wspaniałe 4 lata szkolnego życia. Gdyby ktoś ze znajomych chciał nawiązać ze mną kontakt, proszę pisać pod adres e – mailowy  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i za wszystko dziękuję”.

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.