Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

 

Jarosław Gruca

 

 

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1990/1991 w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Obecnie: starszy specjalista w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Oleśnie.

 

 

Wspomina swoją szkołę: „ Szkołę ukończyłem w roku 1991 w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Miałem to szczęście, że trafiłem na wspaniałego pedagoga śp. Pana Jana Kanię. Jako nasz wychowawca motywował nas do pracy i nauki. Pamiętam, że miał swój rytuał polegający na tym, że przed lekcją ściągał swój zegarek z ręki i kład go na biurku. Zdobyte w szkole umiejętności pozwalają mi do dziś wykonywać we własnym zakresie mniej skomplikowane naprawy. Wiedza, którą zdobyłem otworzyła mi drogę do dalszej edukacji, co zaowocowało ukończeniem Politechniki Opolskiej na wydziale inżynierii.”

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.