Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Kopyto

 

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1997/1998 w zawodzie technik elektronik, specjalność elektronika ogólna. Obecnie pracuje jako nauczyciel niemieckiego i informatyki w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie. 

 

 

 

 

Bardzo miło wspominam szkołę. Szczególnie wychowawczynię Panią mgr Renatę Jerkę, która była bardzo wyrozumiałym wychowawcą. Byliśmy pierwszym rocznikiem technikum elektronicznego, więc nie zawsze było łatwo. Bardzo dużo nauczyły mnie zajęcia praktyczne na warsztatach szkolnych i praktyki zawodowe odbywane w różnych firmach. Najbardziej w pamięci utkwiła mi prezentacja prac dyplomowych, wykonanych na zakończenie szkoły i ich obrona. Szkoła nauczyła mnie wielu rzeczy przede wszystkim rozwiązywania problemów i nie poddawania się.

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.