Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

Klaudia Dudek (Bomba)

 

 

 

Ukończyła szkołę w roku szkolnym  1995/1996 w zawodzie  sprzedawca – technik handlowiec. Obecnie   prowadzi sklep kosmetyczny „GLAMOUR” w Oleśnie.

 

 

Wspomina swoją szkołę :  „ Najbardziej wspominam swoich znajomych z tych   6 lat, które spędziłam w tej szkole – najpierw 3 lata w szkole zasadniczej, a następnie 3 lata w technikum. Nauka wciągnęła mnie do tego stopnia, że następnie ukończyłam studia o profilu ekonomicznym. Niektórych znajomych    z tej szkoły pamiętam jeszcze ze szkoły podstawowej. Bardzo miło wspominam wszystkich nauczycieli, którzy obecnie niejednokrotnie odwiedzają mnie – jako klienci – w moim sklepie.

 

Tą szkołę skończyłam już dawno ale to tak jakby to było wczoraj. Miło wspominam żakinady uczniowskie. Myślę, że szkoła którą ukończyłam     w Oleśnie przydała mi się, ukierunkowała mnie do tego co obecnie robię. Wszystkim polecam tę szkołę, która była przyjazna i gwarantuje dobrą pracę."

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.