Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

Bartłomiej Kubik

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 2005/2006 w zawodzie technik elektronik. Obecnie prowadzi własną agencję reklamową „Visual Brand Kubik” w Oleśnie.

 

 

Wspominam swoją szkołę: „ Czas spędzony w szkole wspominam bardzo miło i często wracam myślami do tego okresu. ZSZ w Oleśnie ma swój własny klimat, nastrój, historię i tradycję. Spędziłem tutaj cztery lata, nie będąc już dzieciakiem a wkraczając w dorosłe życie. Nie żałuję chwili, w której wybrałem tą szkołę. Nie bez wątpienia wpływ na to miała przyjazna atmosfera tworzona nie tylko przez nas uczniów, ale przede wszystkim przez nauczycieli. Dzięki temu chwile spędzone w szkole stały się przyjemniejsze, a trud zdobywania wiedzy łatwiejszy. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że ZSZ to nie tylko placówka dydaktyczna, ale co sam zauważyłem – pracownia rozwoju osobistego. Dzięki niej doskonale mogłem przygotować się do prowadzenia działalności gospodarczej, którą rozpocząłem w 2 miesiącu po ukończeniu szkoły, jak również do nauki na studiach wyższych, opanowując podstawy wiedzy z różnych przedmiotów.

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.