Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Poznaj Polskę

ZSZ Olesno

Biblioteka

Solidarni z Ukrainą

Vulcan e - dziennik

 

 

 

 

Małgorzata Wystalska (Kapuścik)

 

 

Ukończyła szkołę w roku szkolnym 1985/1986 w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie pracuje w administracji Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Lompy w Oleśnie.

 

 

Wspomina swoją szkołę: „ Ukończyłam Liceum Zawodowe o specjalności mechanik obróbki skrawaniem w 1986r., był to ostatni rocznik kształcący się w  tej specjalności. Bardzo pozytywnie wspominam szkołę, koleżanki i kolegów. Moją wychowawczynią była p. Róża Ledwoń nauczycielka matematyki. Mile wspominam nie tylko zajęcia w szkole ale również na warsztatach szkolnych. Szczególnie w pamięci utkwili mi nauczyciele: p. Elżbieta Bensz nauczycielka języka rosyjskiego, p. Jerzy Muszyński nauczyciel wychowania fizycznego, p. Horst Chwałek nauczyciel historii, p. Kazimierz Konieczko nauczyciel zawodu  oraz nauczycielka fizyki p. Elżbieta Konieczko.

 

Oprócz nauki aktywnie i przyjemnie spędzałam wolny czas w drużynie harcerskiej działającej przy Zespole Szkół Zawodowych prowadzonej przez p. Annę Krawczyk.

 

Dyrektorem szkoły wówczas był p. Wiesław Wężyk, z którym w ramach OHP wyjeżdżaliśmy nad morze, gdzie oprócz obowiązków wesoło spędzaliśmy czas.

 

Krótko po ukończeniu szkoły rozpoczęłam pracę w Zespole Szkół Zawodowych im. J. Lompy w Oleśnie, gdzie pracuję do dnia dzisiejszego.

 

Tak jak dobrze czułam się w szkole będąc uczennicą, również dobrze czuję się jako pracownik.”

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.